(Видео) ХAKЕРИТЕ РАБОТАТ СО ПОЛНА ПАРЕА: Се појави видео од Хамилтон и Шерцингер!

  • February 19, 2019

Англиските медиуми пласираа информација дека на интернет се појавило домaшно видео со експлицитна содржина од Формула 1 возачот Луис Хамилто и Никол Шерцингер во период додека оваа двојка беше заедно.

Снимката е од две ипол минути и ја имат погледнато 286.000 пати. Видеото е снимено со мобилен телефон, додека пејачката и возачот на Формула 1 сè уште беа во врска.

Оваа двојка е нови жртви на хакерски напад, откако во јавноста се појави нивно домашно видео а на кое се гледа како парот во кревет разменува нежности.

„Срцето ѝ се скрши кога дозна дека снимката излезе во јавност“, изјавил близок пријател на Никол.

Никол и Луис беа во врска осум години, но по неколку кратки паузи, решија да ѝ стават крај конечно во 2015 година.

Претходно «
Следно »