(Видео) Хaoc вo Aтинa: Cyдиp нa дeмoнcтpaнтитe и пoлициjaтa пpeд изpaeлcкaтa aмбacaдa

Поврзано

- Advertisement -

На Палестинската поддршка поставена пред Израелската амбасада во Атина имаше конфликт на полиција и демонстранти.

Демонстрантите се судрија и со полицијата на собир во Париз.

Видео линкот може да го погледнете ТУКА.

Latest News

Отворена нова истpaга пpoтив Гугл поради онлајн рекламирање

Антимонополските власти на ЕУ ќе отворат уште еден фронт против „Гугл“, дел од „Алфабет“, со започнување на официјална истрага...

More Articles Like This