ВИДЕО: Цеца Ражнатовиќ во секси бикини

  • August 30, 2018
  • Коментари

Познатата српска пејачка Цеца Ражнатовиќ веќе некое време ужива во својата вила на Кипар, а и овој пат таа не ги заборави своите обожаватели кои ги има од Вардар до Триглав, па и пошироко.

Цеца овој пат на својот профил на Инстаграм објави видео на кое може да се види како ужива во овие последни августовски денови.

Атрактивната пејачка носи минијатурно бикини, а се разбира, во преден план се нејзините добро познати гради.

Погледнете:

Veliko plavo,toplo more……❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Претходно «
Следно »