January 27, 2021, 5:22 pm

(ВИДЕО) ШВАРЦЕНЕГЕР Е ЦАР: Ќе се воодушевите кога ќе видите кого донел на работа

Поврзано

Мечka бpkала скијачи по скијачка патека

Љубителите на зимските спортови во еден ски-центар во Романија останале во шок откако на патеката влетала мечка. Неверојатната сцена,...

Кога ќе се претера со фотошопот

Многу луѓе денеска своите фотографии се обидуваат да ги доработат во фотошоп или со разни филтери, пред истите да...

MAPAДОHA ИМА 2 CEФА И НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ГИ ОТВОРИ

Диего Марадона своевремено живееше седум години во Дубаи и во собата имаше два заклучени сефа на кои не може...
- Advertisement -

Дека е личност која многу луѓе ја обожаваат, Арнолд Шварценгер покажа по кој знае кој пат.

Актерот важи за атипична позната личност. Обожава да вози огромни возила, на пример хамер, тeнк и слично, но исто така, тој е голем љубител и на животните.

Арнолд важи за „вoркoхoлик“, а за својата работна атмосфера секогаш сака да ја „збогати“ на свој специфичен начин.

Имено, после понито, познатиот тepминaтop на својата работа донесе и магаре кое се вика Лулу.

Шварценегер овие две преслатки животни ги доенесе до својата канцеларија, а верувале или не, таму и ги нахрани.

– Како уживаат во ужината – напишал еден обожавател на актерот.

Арнолд снимката од преслаткото магаренце ја објави на својот Инстаграм. Погледнете:

View this post on Instagram

This time I brought LuLu too.

A post shared by Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) on

Latest News

Николоски оствари средба со амбасадорот на Кралство Шпанија, Лоренцо Сера

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар НИколоски, денеска оствари средба со амбасадорот на Кралство Шпанија, Н.Е. Емилио Лоренцо Сера. На средбата...

More Articles Like This