(Видео) Штo paпep ќe бeшe oвa?: Миcлea дeкa нe e cepиoзeн – cи вгpaди диjaмaнт нa чeлo

Поврзано

Пандемијата го одложи јубилејниот 20 OFFest

Годинашното јубилејно 20-то издание на OFFest нема да се одржи во планираните термини од 2 до 6 јуни годинава. Како...

(Видео) Почина човекот меме – човекот кој го насмеа целиот свет

Човекот кој, веројатно, секој што користи социјални мрежи, го видел барем еднаш - Хуан Хоја Борја почина на 65-годишна...

(Видео) Катарина Ивановска проговори за врската со Перо Антиќ: „Среќни сме заедно“

Моделот Катарина Ивановска ја призна врска со некогашната НБА ѕвезда, а сега претседател на кошаркарската федерација на Македонија, Перо...
- Advertisement -

Американскиот рапер Лил Узи Верт го исполни даденото ветување, си вгради дијамант на челото.

Тој неодамна на својот Твитер налог објави дека веќе неколку години штеди за дијамант чија цена е околу 24 милиони долари.

Видео линкот може да го погледнете ТУКА.

Како што објаснил, дури и да го продаде својот имот, не би можел да купи се оддеднаш.

Многумина на социјалните мрежи мислеа дека раперот нема да го одржи зборот, но тој сепак ги демантираше.

Latest News

Јенс Шпан: Пaтyвaњaтa вo ЕУ ќe бидaт мoжни и бeз пoтвpдa зa вakцинaциja

Германскиот министер за здравство Јенс Шпан смета дека летниот одмор во рамките на Европската унија ќе биде можен и...

More Articles Like This