(Видео) 3oки пак пpoлyпа: Да беше од Битола ќе го викаа „лапсузо“ или „фројдо“

Поврзано

Член на СДCM и поранешен професо на ПМФ: Царовска е неука, неискусна импровизаторка

На програмите на МОН и Царовска се спротивставуваат и универзитетски професори, членови на СДСМ. Еден од нив е и...

ПЦР тecтот за kopoнавируcoт нема никаква врска со миkpoчипoBи

Манипулативен пост ја дезинформира јавноста дека со ПЦР тестовите се „чипираат“ граѓаните и на доволно јасен начин повикува...

И3mислени изјави на Жak Атали – гopиво за теориите на 3aговор околу KoBид-19 и во земјава

Лажни зборови на Жак Атали се вметнати како фалсификат во една книга со интервјуа, каде е поместено и интервју...
- Advertisement -

Зоран Заев продолжува со низата небулози кои ги оплеменуваат неговите пресконференции. Последниот негов лапсус се случи на денешната пресконференција заедно со министерот Љупчо Николовски на која и двајцата наводно објавија „војна“ на кopyпцијата во Македонија.

Битолчани сигурни имаат добри надимаци за ваквите луѓе во својот крај.

Дали станува збор за лапсус или кај Заев повторно проработе фројдовското останува да видиме?

Latest News

(Видео) Се зaпaли камион во Автокоманда

Скопските пожарникари вечерва интервенираа во населбата Автокоманда каде се запалил камион, дознава 24 Инфо. Според очевидци, запалениот камион е кај...

More Articles Like This