December 5, 2021, 8:11 am

(Видео) Eдeн и eдниcтвeн: Балoтeли гo извaдиja oд игpa, пa дpaмaтa зaпoчнa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Контроверзниот Италијанец, Марио Балотели го подзаборавивме зашто одамна го немаше да направи некоја лудорија или глупост, па денеска се прослави откако го заменија во дресот на турска Адана Демирспор.

Балотели беше изваден од игра, тоа не му се допадна, збесна, па почна да се дере на клупата и да удира по пластиката, притоа го закачи и соиграчот кој седеше до него.

Видеото може да го погледнете ТУКА.

Latest News

Алтернатива ќе добие 47 раководни функции меѓу кои вицепремиер, двајца министри, двајца заменици министри, МЕПСО…

На средбата што се одржа вечерва со раководството на партијата, Алтернатива во договор со своите членови одлучи да се...

More Articles Like This