December 8, 2021, 4:50 am

(Видео) Macaкар на дрва во Кисела Вода за да се гледа билбордот на Темелковски од СДСМ

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Вистински масакар на зеленилото во Кисела Вода и тоа од бизарна причина, да се гледа билбордот на кој е поставен постерот на кандидатот за градоначалник на СДСМ, Филип Темелковски.

Видеото можете да го погледнете ТУКА

Latest News

Бајден по разговорот со Путин ќе се консултира со европските сојузници

Американскиот претседател Џозеф Бајден ќе разговара за исходот од денешниот руско-американски видео-самит со францускиот претседател Емануел Макрон, германската канцеларка...

More Articles Like This