November 29, 2020, 8:27 pm

(Видео) My влeгoa кaкo дoмa: Гo пцyeшe Коби за вpeмe нa пpocлaвaтa, пa дoби нeвидeн ќoтek

Поврзано

(Видео) Убиeн човекот кој направи селфи со мpтвoтo тeло на Марадона

Работникот од погребалната компанија која беше задолжена за погребот на Диего Армандо Марадона, е убиен по објавената фотографија која...

(Видео) Вака да се бopeа и за Македонија, можеби немаше да бидеме каде што сме

Навивачи предизвикаа вистински инцидент по натпреварот помеѓу второлигашите Брегалница и Тиквеш кој денеска се одигра во Штип. По натпреварот, кој...

Пoзитивeн Koвид тecт гo oдлoжи мeчoт Македонија – Италија

Натпреварот помеѓу репрезентациите на Македонија и на Италија кој е дел од квалификациите за настап на ЕП 2022 е одложен, поради позитивен ковид-тест...
- Advertisement -

Лос Анџелес Лејкерс ја прослави 17. титула во НБА-лигата, откако во финалето со 4-2 го совладаа Мајами хит, а кошаркарите на Лејкерс му ја посветија титулата на трагично загинатиот Коби Брајант.

Навивачите го скандираа неговото име на улиците на Лос Анџелес при прославата, но еден од присутните се налути поради тоа и го опцу Коби, а тоа ги налути останатите.

Тие веднаш го нападнаа навивачоте кој го пцуеше Коби и му удрија невиден ќотек.

Видео линкот може да го погледнете тука.

Latest News

„Тешки муабети“ во 22:00 на Инфомакс: Тема „македонски тероризам“

Вечерва уште едно издание на „Тешки муабети“ во 22:00 часот на Фејсбук страницата на Инфомакс. Главната тема ќе биде...

(Фото) Дневно имаме по 40 починати и над 1000 зaболени од коpoнавирус, а Филипче и Заев си тераат партиски состаноци

Македонија го доживува можеби најлошиот период со коронавирусот од почетокот на неговото ширење. Повеќе од еден месец, земјава брои дневно над 1.000 заболени, а во...

Социјалдемократската младина го избра новото раководство

На првата седница на Централниот одбор на Социјалдемократската младина на Македонија (СДММ), која се одржа денеска, беа избрани новите тела и органи на младината...

Марин ќе троши за пари лампиони и светилки додека Аеродром се гyши во cмог и луѓе умиpaaт од корона

Марин ќе троши за пари лампиони и светилки додека Аеродром се гуши во смог и луѓе умираат од корона, цели Златко Перински од ВМРО-ДПМНЕ. -Пред...

Регистрирани рекордни температури: Најтопла ноемвриска ноќ во Сиднеј во историјата

Најтопла ноемвриска ноќ е забележана во Сиднеј, а дневната температура треба да достигне до 40 степени Целзиусови денес. Во текот на ноќта се измерени 25,4...

More Articles Like This