December 3, 2020, 9:32 pm

(Видео) Peaкциитe нa мaшкитe ce ypнeбecни: Oблeчe хeлaнки, a вo зaдниoт џeб ja ocтaви вклyчeнa кaмepaтa oд мoбилниoт

Поврзано

На сон ѝ се јавил глас кој и порачал да оди помеѓу три цpkви, да открие лekoвита вода – кога се вратила, ја чекало...

Трајанка од Прилеп си имала мака и откако на сон ѝ се јавил глас, одлучила да го послуша и...

ВИДЕО: Мало детенце одушевено од автоматски лизгачки врати

Бебињата и малите деца се возбудуваат и радуваат за ситници, бидејќи сè што се случува наоколу за нив е...

Дoбилa нa лoтo по 20 години игpajќи ги бpoeвитe нa пoкojниoт coпpyг

Неименувана Австралијка добила џекпот на лотарија од над 700 000 американски долари откако ги користела истите броеви на нејзиниот...
- Advertisement -

Оваа Инстаграм инфлуенсерка „уловила“ многу мажи како отворено гледаат во нејзиниот задник откако во задниот џеб од хеланките сокрила камера со која што снимила сè.

Алексас Морган (24) од Мајами, добила над 4.1 милиони следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, а не е првпат да ги искористи своите бујни облини за ваков општествен експеримент.

Овојпат таа сакала да согледа колку луѓето гледаат во нејзиниот задник во јавноста.

Таа во задниот џеб од своите хеланки сокрила мобилен телефон на кој што ја вклучила камерата, а резултатите ги споделила на социјалната мрежа Инстаграм.

„Сакам да видам колку мажи гледаат во мојот задник“, вели таа на снимката.

Урнебесната снимка прикажува многубројни мажи кои што гледаат во нејзиниот задник…

Инстаграм ѕвездата додала и звучни ефекти за снимката да биде уште покомична, а нејзиното видео добило над 115 илјади лајкови.

„Која е вашата омилена реакција?“, прашала таа во снимката.

„Мене последната ми е најдобра“, напишала некоја личност, па додала:

„Мажот го искрши грбот само за да погледне“.

Видео линкот може да го погледнете тука.

Latest News

Неверојатно откритие: Швајцарските Алпи растат, научниците изненадени

Швајцарските Алпи минуваат низ фаза на раст, според новата студија која открива дека дел од планинскиот венец се зголемува...

(Видео) Николocки: Maкедонија ce нaoѓа во нajголемата кpизa од ocaмостојување до денec, потpeбна е Bлaда зa нaциoналeн спac

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски во гостувањето во „Прашањето ми е следно“ на Инфомакс истакна дека Република Македонија се наоѓа во најголемата криза од...

Диего Марадона има потекло од Бaлканот

Помина една недела откако почина Диего Армандо Марадона. Во овој период беа раскажани многу приказни, практично да немаше човек од светот на спортот, а...

Состојба по градови: Скопје со речиси 30 000 зaбoлeни

Вкупната бројка на ковид дијагностицирани во нашата земја од почетокот на епидемијата изнесува 65231, бројката на оздравени пациенти е 41656, на починати е 1847,...

(Во живо) „Прашањето ми е следно“ со Александар Николоски

Следете ја во живо првата и вонредна емисијата „Прашањето ми е следно“ со потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски и новинарот Александар Митовски. https://www.facebook.com/iNFOMAX.mk/videos/659225641413021

More Articles Like This