December 9, 2021, 9:19 am

(Видео) Teшкa cooбpaќajкa пpeд Тетово – нeoфициjaлнo имa и зaгинaти

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Пред влезот во Тетово, поточно во Желино во близина на патарината денес се случила тешка сообраќајна несреќа, пишува Алсат-М.

Првичните неофицијални информации се дека има најмалку една жртва.

Детали се очекуваат во текот на денот.

Според снимките од несреќата, се гледа истумбан автомобил, но можно е да настрадал и пешак.

Видеото може да го погледнете ТУКА.

Latest News

Лебот и млекото се пoeвтини во Германија: Ценовниот шok за 3000 денари ја поскапе потрошувачката кошница во Македонија

Од ВМРО-ДПМНЕ испратија критики до Владата на Република Македонија, за задоцнетата и лошо водена економска политика, со која неуспешно...

More Articles Like This