ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата со митинзи во Аеродром и Карпош

  • November 24, 2016

ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За Подобра Македонија” денеска ќе одржи два митинзи.

vmro-dpmne

Првиот митинг е во општина Аеродром (на платото позади ТЦ Бисер) во 17:30 часот, а вториот во општина Карпош (Карпош 3, кај паркингот наспроти поликлиниката Букурешт) со почеток од 20:00 часот.

Претходно «
Следно »