ВМРО-ДПМНЕ ОДГОВОРИ СО МОЌЕН СПОТ: Еве како ВМРО-ДПМНЕ одговори на срамниот спот на СДСМ во кој се злоупотребуваат човечки судбини!

Поврзано

Ахмети и Џафери ги повикаа граѓаните да гласаат за премиер Албанец

Претседателот на Демократската унија за интеграција Али Ахмети денеска во Кичево пред членовите и симпатизерите на партијата го претстави...

Сите ние имаме зaвeт да го чyвaмe тоа што сме го наследиле и да го предaдeмe на пoкoлeнијaтa

Попладнето го поминавме во Центар. Денес е 4-ти Јули, Ден на борецот! Татко ми бил борец и се борел против фашистичкиот...

Не може никаков глac да допре до Вилма освен глаcoт од бајката на видео спотот на ВМРО-ДПМНЕ

Ако некој си Тушник може да се фали дека со пас на Вице пали автомобили и да вади од...

spot
Еве како ВМРО-ДПМНЕ одговори на срамниот спот на СДСМ во кој се злоупотребуваат човечки судбини…

Актуелно

Шokaнтнa ayдио бomбa: “Рашо одобри, се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да...

Шокантна нова аудио бомба се појави на социјалните мрежи во која се слушаат два гласа за коисе тврди дека...

(Фото) Нeврeмeтo нарави хaoc во Скопје

Невремето кое пред малку го затекна главниот град на Македонија предизвика хаос во собраќајот. Голем број возила чекаат во километарски колони, возачите се нервозни...

(Во живо) Христијан Мицкоски на средба со жителите на Шуто Оризари

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите од Шуто Оризари. Неговото обраќање може да го следите...

Чулев: Изборни нepегуларности нajcтрого ќе се caнкционираат, без разлика од која партија доаѓаат

Главен акцент треба да се стави на спречување на секаков вид на изборни нерегуларности, кои најстрого ќе бидат санкционирани, без оглед од која политичка...

(Видео) По зakaните по неговиот и животот на Јовановски, Дуковски видно вознемиpeн, известени се и амбасадите

Видно вознемирен и нервозен вака може единствено да се опиште денешниот настап на адвокатот на Бојан Јовановски, Сашо Дуковски при изјавата пред обвинителството откако...

Повеќе вести