ВО ВАКВИ ПO3И ЈА HEМATЕ ВИДEHО: Цеца низ фотографии покажа како тренира!

  • April 1, 2019

Една од најпознатите српски фолк пејачки Цеца е позната по својот глас, но и витка линија, сепак таа реши своето тело да го доведе до совршенство па се даде на сериозни вежби и тренинг.

Цеца на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии во кои таа изведува тешки пози и позиции со што докажа дека е во топ форма.

Таа на фотографиите напиша „прв тренинг“


Претходно «
Следно »