September 29, 2020, 11:39 am

Во врска со „Спајдермен“

Поврзано

Илина и Игор со љубов во нов почеток

„Планинарење“ е насловот на книгата на македонската алпинистка и уметница Илина Арсова која беше промовирана во Младинскиот културен центар,...

Видео старо 30 години: Никогаш не би ја препознале Северина на 17 години

Видео старо 30 години: Никогаш не би ја препознале Северина на 17 години Видео старо 30 години: Никогаш не би...

Милијардер го подари богатството зашто сака да умpe сиромашен: „Никогаш не сум бил посреќен!“

Милијардер ја исполни својата животна амбиција да го напушти овој свет без денар. Судниот ден сè уште не е...
- Advertisement -

Популарната пејачка Рита Ора медиумите ја поврзуваат со актерот познат по улогата на „Спајдермен“.
Откако ја прекинала врската со Ендрју Ват, светските медиуми сека пејачката Рита Ора ја поврзуваат со мегапопуларниот актер Ендрју Гарфилд познат по улогата на „Спајдермен“.

„Рита им се доверила на пријателите за оваа нова романса, пред еден месец.Уште е рана фаза на врската, но тие се допаѓаат еден на друг. Сега пуштаат времето да каже што ќе се слули. Многуте обвсрки им прават проблем, но оствариле вистинска конекција, изјавил анинимен извор близок до пејачката за „ The Sun”.

Извор:канал5

Latest News

Илина и Игор со љубов во нов почеток

„Планинарење“ е насловот на книгата на македонската алпинистка и уметница Илина Арсова која беше промовирана во Младинскиот културен центар,...

(Фото) Наум Петрески го промени имиџот: Пушти долга коса

Несомнено, Наум Петрески важи за еден од најпознатите македонски фолк пејачи. Настапувал на речиси сите фестивали во Македонија и на голем број во странство,...

Во живо од Влада на РМакедонија

Oбраќање на Премиерот Зоран Заев и на Љупчо Николовски

Груевски осуден на 1 година затвор за „Насилство во Центар“: Останатите обвинети осудени со условна казна

Судот попладнево донесе пресуда за случајот „Насилство во општина Центар“. Екс премиерот Никола Груевски доби највисока казна во времетрање од 1 година и 6...

СЕ ДЕЛЕЛЕ ШАКОМ И КАПОМ НАДОМЕСТОЦИ ВО НЕКОГАШНОТО СЈО – ревизорите велат – тоа било надвор од законите

Надоместоците кои се делеле во некогашното Специјално јавно обвинителство во периодот од 2015 до 2019 година, не биле во согласност со законоте. За жал,...

More Articles Like This