Во живо: Вонредна прес конференција на Христијан Мицкоски

Поврзано

Koj сака да ги pacипе однocите помeѓy EУ и Русија?

Можеби Русија и ЕУ не се во добри односи , но и двете страни се трудат да ги...

(Фoто) Откpиeнa адpecата во центapот нa Coфија кaдe „живeaт“ илjaдници Maкeдонци co бугapcки пacoши

Бугарската агенција БГНЕС објави една адреса на која се водат дури 45.752 имиња со место на живеење, а нивниот...

Koи пpeвapaнти и нeпиcмeни нe вoдaт: И Бугapckиот и Гpчкиот договор ce кocат co ocновните пocтyлaти на Евpoпcката Униja

Годината е 2021, а Македонија точно 20 години е во чекалната на Европската Унија, откако на 9 април 2001...
- Advertisement -

Во тек е прес конференција на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, господинот Христијан Мицкоски

Прес-конференција на Христијан Мицкоски, 23.02.2021

Прес-конференција на Христијан Мицкоски, 23.02.2021

Posted by infomax.mk on Tuesday, February 23, 2021

Latest News

Плaн за пyч во Србиja? – Peгpyтиpaни луѓе од највисокиот државниот врв

Висок функционер на Српската напредна партија (СНС) беше пред извесно време во Соединетите држави, каде што на еден од...

More Articles Like This