December 5, 2021, 9:07 am

(Во живо) Изjaвa нa пpeтceдaтeлот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Следете ја во живо изјавата на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Преносот во живо може да го следите ТУКА.

Latest News

Експлозијата во близина на нуклеарната централа Натанц во Иран била воено тестирање

Воени претставници на Иран соопштија дека експлозијата што се случи на дваесетина километри од нуклеарниот комплекс Чахид Ахмади-Рочан, била...

More Articles Like This