ВО ЖИВО ОД ТЕТОВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Тетово

  • April 9, 2019

Вечерва со почеток од 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Тетово.


Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Претходно «
Следно »