ВО ЖИВО: Прво обраќање на Зоран Заев по изгласувањето на уставните измени

  • January 12, 2019

Следете ја во живо прес-конференција после изгласаните уставни измени со кои ни се отвора вратата во НАТО и ЕУ.

Прес-конференцијата после изгласаните уставни измени со кои ни се отвора вратата во НАТО и ЕУ

Следете ја во живо прес-конференција после изгласаните уставни измени со кои ни се отвора вратата во НАТО и ЕУ.

Gepostet von Zoran Zaev am Samstag, 12. Januar 2019

Претходно «
Следно »