November 28, 2021, 10:22 am

(Во живо) Прес-конференција на Данела Арсовска

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Следете ја во живо прес-конференцијата на Данела Арсовска, кандидат за градоначалник на Град Скопје.

Преносот во живо може да го следите ТУКА.

Latest News

Coпственикот на „Беса Транс“ без никаков cpaм за сериозните пропусти, се огласи на Фејсбук, повикувајќи се на Алах: Овие тестови се од Алах,...

Сопственикот на автопревозникот Беса Транс, Беким Хаџиу, синоќа на Фејсбук им изрази сочувство на семејствата на жртвите од сообраќајката...

More Articles Like This