October 20, 2021, 11:37 pm

(Во живо) Пpиcтигнa дoнaциja oд ВМРО-ДПМНЕ пo пoвикoт нa пpeтceдaтeлoт Христијан Мицкоски

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Следете во живо, донација од ВМРО-ДПМНЕ по повикот на лидерот Христијан Мицкоски.

ПРеносот во живо може да го следите ТУКА.

Latest News

Бајден јавно призна дека е загрижен поради кинеските хипepcонични pakeти

Американскиот претседател Џозеф Бајден изјави денеска дека е загрижен за кинеските хиперсонични ракети, неколку дена откако медиумите објавија дека...

More Articles Like This