October 24, 2021, 5:18 am

(Во живо) Пpoмoциja нa кaндидатот за гpaдоначалник во Киceлa Вoдa: Изјава на потpeтседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Следете ја во живо промоцијата на кандидатот за градоначалник во Кисела Вода и изјавата на потpeтседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски.

Преносот во живо може да го следите ТУКА.

Latest News

Обама до Меркел: „Целиот свет ви должи голема благодарност“

Поранешниот американски претседател Барак Обама им се придружи на европските лидери во чест на германската канцеларка во заминување Ангела...

More Articles Like This