(Во живо) Пpoтecти нa ВМРО-ДПМНЕ во Скопје

Поврзано

- Advertisement -

Следете го во живо протестот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ во Скопје.

Преносот во живо може да го следите ТУКА.

Latest News

Бoлницитe зaтвopиja дeл oд кaпaцитeтитe нaмeнeти зa koвид пaциeнти: Ha инфekтивнитe oддeлeниja вo земјава ce лekyвaaт 65 лицa

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 65 пациенти...

More Articles Like This