(Во живо) Пpoтecти нa ВМРО-ДПМНЕ вo Скопје

Поврзано

- Advertisement -

Следете го во живо протестот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ.

Преносот во живо може да го следите ТУКА.

Latest News

Пендаровски на Анталија дипломатскиот форум: Како можеме да ја зајакнеме регионалната cолидарност во поглед на научените лекции?

Во рамки на учеството на претседателот Стево Пендаровски на Анталија дипломатскиот форум кој се одржа на тема: „Иновативна дипломатија:...

More Articles Like This