December 6, 2021, 6:41 am

(Во живо) Семејството Tpaмп ja нaпyшти Белата куќа

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Доналд Трамп ја напушта Белата куќа и Вашингтон, во пресрет на официјалната програма за инаугурација на новиот претседател Џо Бајден.

Видеото од настанот во живо можете да го следите во продолжение:

Latest News

Огромен астероид ќе влезе во орбитата на Земјата следната сабота

Огромен потенцијално опасен астероид, поголем од Ајфеловата кула, ќе влезе во орбитата на Земјата на 11 декември, објави американската...

More Articles Like This