May 14, 2021, 2:04 am

(Во живо) Семејството Tpaмп ja нaпyшти Белата куќа

Поврзано

- Advertisement -

Доналд Трамп ја напушта Белата куќа и Вашингтон, во пресрет на официјалната програма за инаугурација на новиот претседател Џо Бајден.

Видеото од настанот во живо можете да го следите во продолжение:

Latest News

Власта во паника: СДСМ барале гасење на сигналот за интервјуто на Николоски

На половина од програмата која во дадениот момент имаше огромна гледаност и на социјалните мрежи одеднаш се „замрзна“. Вечерва емисијата...

More Articles Like This