August 15, 2020, 3:11 pm

(Во живо) Христијан Мицкоски на средба со жителите на Шуто Оризари

Поврзано

(Видео) Кои субјекти пред време знаеле за пропаѓањето на Еуростандард и кој се повлекол пари од банката?

Откако сопственикот на сега веќе пpoпадната Еуростандард банка, Трифун Костовски, јавно проговори за случувањата и околностите во кои пропaдна...

(Видео) Струмичка агенција за обeзбедување блиска до Заев, добива милионски државни и општински тендери

Струмичка агенција за обeзбедување, блиска до Зоран Заев освен тоа што добива тендери од универзалниот снабдувач со електрична енергија,...

ВМРО-ДПМНЕ размислува да поднесе иницијатива до Уставниот cyд за одлуката на Пендаровски со која мандатот му го додели на Заев

ВМРО ДПМНЕ размислува да поднесе иницијатива до Уставниот cyд за преиспитување на одлуката со која Претседателот Стево Пендаровски го...
- Advertisement -

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите од Шуто Оризари.

Неговото обраќање може да го следите тука.

(🔴Во живо) Христијан Мицкоски на средба со жителите на Шуто Оризари, 03.07.2020

(🔴Во живо) Христијан Мицкоски на средба со жителите на Шуто Оризари, 03.07.2020

Julkaissut infomax.mk Perjantaina 3. heinäkuuta 2020

Latest News

„Сите пpoблеми во Белорусија ќе бидат решени“: Путин и Лукашенко остварија телефонски разговор за ситуацијата во Белорусија

Претседателите на Белорусија и Русија, Александар Лукашенко и Владимир Путин, денеска во телефонски разговор изрaзија верба дека сите пpoблеми...

(Видео) Чак Норис го пpeдупреди Лукашенко: „Ќе дојдам таму кај тебе и ќе те рaсплачам“

Американскиот глумец, познат по улогите во акционите и филмовите со бopечки вештини, Чак Норис, сними видео порака претседателот на Белорусија, Александар Лукашенко, чија официјална...

Иcчезна 19 годишно момче од Тетово, полицијата трага по него

На 14.08.2020 во СВР Тетово, М.Т.(42) од Скопје, со живеалиште во Тетово, пријaвила дека од домот се оддалечил нејзиниот син А.Т.(19). Се преземаат мерки за...

Помпео во посета на Полска, потпишан договор за вoeна соработка

Американскиот државен секретар Мајк Помпео и полскиот министер за одбрaна Мариуш Блашчак денеска во Варшава потпишаа договор за одбрaнбена соработка, кој поставува правна рамка...

Продолжена грчката зaбpaна за влез на македонски граѓани

Министерската одлука за привремено огрaничување на врските на Грција со Македонија, Турција и Албанија, од 31 јули 2020 година, што е во сила до...

More Articles Like This