ВО ЖИВО: Целото интервју со екс-премиерот Никола Груевски за „Пинк 1“

  • February 20, 2019
  • Коментари

Погледнете го целото интервју со екс-премиерот Никола Груевски за српската телевизија „Пинк 1“.

 

Интервјуто е снимено на 10.фебруари, веднаш по ексклузивното на „Инфомакс.мк“

 

Интервју на Никола Груевски за „Пинк 1“ телевизија!

Целото интервју на Никола Груевски за „Пинк 1“ телевизија!

Gepostet von infomax.mk am Mittwoch, 20. Februar 2019

Претходно «
Следно »