ВРАЊЕШ ДО ТОШИЌ ИСПРАТИЛ БРУТАЛНА ПОРАКА: Душко бев со Карлеуша!

  • January 9, 2019
  • Коментари

Српски Телеграф ексклузивно дознава дека, Јелена и Огнен се повеќе од една година во врска, а откако во јавноста се дозна дека ЈК се скарала со сопругот поради преписките со Врањеш, фудбалерот на Андрлехт преку пријатели му пратил порака на Душко Тошич со која му порачува дека бил во љубовна врска со неговата сопруга.

Огнен и Јелена една година се во турболентна врска. Тој буквално е опседнат со Јелена, а таа ужива во неговото внимание. Врањеш воопшто не се потресува што во јавноста се дозна за нивната врска, напротив целата ситуација за него е забавна. Меѓутоа кога Тошиќ ги видел преписките на својата сопруга со Огнен, тој преку пријател му порачал: Ќе ти се из****ам…Не си свесен што те чака”. Меѓутоа не се надевал дека Врањеш брутално ќе му одговори… “Бев со Карлеуша! Душко! Душко, ду****о од таа страна на Дрина, не од оваа страна, каде што се “шатро мангупи”. Ова за Душко било крај на преписките и навредите при што искометирал: “Ако така вели, значи така е”, уверува изворот и открива шокантни детали за врската на пеачката и 30 годишниот фудбалер.

Вранеш толку многу ја засакал Јелена која пред извесно време му ветила дека ќе се разведе од Душко поради него, меѓутоа се останало на зборови. Кога сватил дека Карлеуша го одолговлекувала разводот, Огнен се разочарал, па дури се обидел да ја направи љубоморна во мај минатата година кога се смувал со нејзина колешка. Иако оваа врска траела кратко, Огнен не престанал да комуницира со ЈК. Огнен и покрај се верувал дека Јелена ќе се разведе од Душко, како и тој од својата сопруга Данијела. Меѓутоа иако Вранеш во последно време почнал да губи надеж, сега е сигурен дека него и Карлеуша ги очекува сигурна иднина, уверува изворот и констатира дека прашање на време е кога кога Душко и Јелена ќе се разведат.

Претходно «
Следно »