(Галерија)СТРАШНА СООБРАЌАЈКА КАЈ РАДОВИШ: Повеќе од 15 повредени во карамбол на патот Струмица-Радовиш!

  • January 31, 2018
  • Коментари

Тешка сообраќајна несреќа на патот Струмица-Радовиш се случи вечерва околу 19:00 часот.Повеќе од 15 повредени.6 Автомобили и едно товарно возило.Сообраќајната несреќа ја предизвикало возилото со марка BMW раскажуваат очевидци.Нема загинати,но има повеќе од 15 повредени.Подолу на фотографиите се дел од возилата кои учествуваа во несреќата – објави локалниот портал Радовиш.мк

Претходно «
Следно »