ГЕРО ЗА СЛОГАНОТ НА ПЕНДАРОВСКИ: Ми се допаѓа, ама нека си пише Северна да не го поправа Заев цело време!

  • March 3, 2019
  • Коментари

Новинарот Бранко Героски го коментира слоганот со кој се промовира Стево Пендаровски како кандидат за претседател.

Ако ова е слоганот, ми се допаѓа… Ама Заев ќе стои до Стево и ќе го поправа – Северна Македонија, Северна Македонија, пишува Героски.

Претходно «
Следно »