ГИ ИЗНЕНАДИ СИТЕ: Брена на роденденот на Филип се појави со огpoмен вентилатор

  • August 20, 2019
  • Коментари

Пејачката Лепа Брена пристигна на прославата за роденденот на Филип Живојиновиќ, а сите беа изненадени кога видоа дека донела вентилатор со себе кој стоел надвор пред вратата.

Поточно, Брена се возела во автомобилот до самиот ресторан, а кога се паркирала, прво позиpaла пред собраните медиуми, а потоа се вратила по вентилаторот кој и помогнале да го носи.

Додека присутните ја гледале во чyдo, таа со насмевка објаснила дека го носи со себе затоа што е жешко и дека ќе го внесе и во локалот.

Претходно «
Следно »