ГИ ИЗНЕНАДИ СИТЕ: Карлеуша му пратила фотографија на Врањеш на која е непрепознатлива

  • February 12, 2019

За аферата на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш не престанува да се зборува, а една фотографија која таа му ја пратила нему, сигурно ќе ги изненади сите.

Имено на фотографијата се гледа Јелена во целосно поинакво издание од она кое секојдневно го претставува на јавноста по пат на социјалните мрежи.

Таа е во сосема природно издание и далеку од гламурот на кој сите се навикнати.

Според последните информации Јелена Карлеуша најави тужби за сите медиуми кои го започнаа да пишуваат за нејзината врска со Огњен Врањеш, „Информер“ објави нови пораки помеѓу српската пејачка и фудбалерот.

Во пораките кои Карлеуша во 2017 година му ги испраќала на Огнен, таа на својот љубовник му ветувала брак, поточно дека целиот живот ќе го минат заедно.

Тој на 18 октомври во 2017 ѝ испратил видео на „Инстаграм“ од мечот АЕК – Ксанти на кое три дена претходно постигна гол, а пејачката веднаш го пофалила дека тој е нејзината гордост. Потоа продолжиле со други пораки.

Во една од пораките Врањеш ѝ вели дека му е многу непријатно што пејачката до толку го пази и милува, па дури и му ги масирала нозете, на што таа возраќа:

Глупости! Јас секогаш ќе ти ги милувам уморните стапалца и ќе ти ги масирам златните ноџиња. И ќе ти готвам, поддржувам, ќе те разбирам и ќе верувам во тебе, поради тоа што те сакам и затоа што тоа го заслужуваш. Бебо, ако навистина ме сакаш, ќе го имаме целиот живот за да уживаме. Мене секој ден ми е сè потешко без тебе, пишува Јелена.

Претходно «
Следно »