ГИ ИЗНЕНАДИ СИТЕ: Карлеуша му пратила фотографија на Врањеш на која е непрепознатлива

Поврзано

Наташа Беквалац гoлa во бaзен

Атрактивната пејачка Наташа Беквалац(39) во провокативно издание, како вистинска морска сирена. Поп-sвездата ги „запали“ социјалните мрежи со нов пост...

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

За аферата на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш не престанува да се зборува, а една фотографија која таа му ја пратила нему, сигурно ќе ги изненади сите.

Имено на фотографијата се гледа Јелена во целосно поинакво издание од она кое секојдневно го претставува на јавноста по пат на социјалните мрежи.

Таа е во сосема природно издание и далеку од гламурот на кој сите се навикнати.

Според последните информации Јелена Карлеуша најави тужби за сите медиуми кои го започнаа да пишуваат за нејзината врска со Огњен Врањеш, „Информер“ објави нови пораки помеѓу српската пејачка и фудбалерот.

Во пораките кои Карлеуша во 2017 година му ги испраќала на Огнен, таа на својот љубовник му ветувала брак, поточно дека целиот живот ќе го минат заедно.

Тој на 18 октомври во 2017 ѝ испратил видео на „Инстаграм“ од мечот АЕК – Ксанти на кое три дена претходно постигна гол, а пејачката веднаш го пофалила дека тој е нејзината гордост. Потоа продолжиле со други пораки.

Во една од пораките Врањеш ѝ вели дека му е многу непријатно што пејачката до толку го пази и милува, па дури и му ги масирала нозете, на што таа возраќа:

Глупости! Јас секогаш ќе ти ги милувам уморните стапалца и ќе ти ги масирам златните ноџиња. И ќе ти готвам, поддржувам, ќе те разбирам и ќе верувам во тебе, поради тоа што те сакам и затоа што тоа го заслужуваш. Бебо, ако навистина ме сакаш, ќе го имаме целиот живот за да уживаме. Мене секој ден ми е сè потешко без тебе, пишува Јелена.

Актуелно

Комити со реакција за операцијата „Атлантик“: Горди сме затоа што бевме дел од кампањата за #Бојкот на понижувачкиот Референдум

Горди сме затоа што бевме дел од кампањата за #Бојкот на понижувачкиот Референдум. Ќе остане запишано дека бевме тука да...

ДАЛИ „ДИЗ“ ФУКЦИОНИРА КАКО ПАРТИСКА ИСПОСТАВА НА СДСМ : По директни усни наредби на активисти на СДСМ се казнуваат откупувачи!

Спрегата Ненад Бошев , Мијалчо Ласков и Силвана Трбогазова обелоденета со документи, инаку таа истата спрега здраво одработува за СДСМ во ова предизборие. Ова тројство...

(Видео) Што договарала Шекеринска со Јанева и Јовановски?

Радмила Шекеринска по објавеното видео снимено во домот на Боки 13 сеуште молчи и бесрамно си тера кампања. Радмила Шекеринска мора да одговори, кога...

Мицкоски во Гевгелија,Дојран,Богданци и Валандово, носителите на листи во голем број активности и средби со граѓани

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носителите на листи ќе остварат средби со граѓани и ќе дадат изјава за медиуми во следните населени места: Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ...

(Аудио) Вице Заев и екипата купуваат гласови во Струмица?

Веќе проверената технологија на купување на гласои за која читавме и слушавме на снимка што ја објави италијанскиот весник „Ла верита“ повторино е активирана...

Повеќе вести