Ги насмеа сите: Северина објави фотографија со Фотошоп грешка

Поврзано

Еве што доби Цеца за 8 ми Март

Јавноста со нетрпение чека медиумите да објават детали од нивната врска. На денешниот ден, 8 ми март, меѓународниот...

Дeнecкa e 8 Март, Мeѓyнapoдниoт дeн нa жeнaтa – eвe штo тpeбa дa знaeтe зa oвoj дeн

Денешниот ден 8. март е познат како меѓународен ден на жената. Главно се одбележува со подарување кон своите најблиски...

(ВИДЕО+ФОТО)Се појавиле нови шok детали за ИНТЕРВЈУТО НА ДЕЦЕНИЈАТА – во игра многу ПАРИ и незапамтен PACKOЛ

Интервјуто на Меган Маркл и принцот Хари со Опра Винфри е главна тема на сите светски медиуми, а ќе...
- Advertisement -

Речиси секој ден, Северина ги воодушевува своите следбеници на Инстаграм со фотографиите што ги објавува.
Без разлика дали станува збор за совршена комбинација на облека, фотографија од настап или некои детали од приватниот живот, пејачката секој пат добива десетици илјади лајкови и неколку комплименти во коментарите.
Овој пат, во коментарите, следбениците ја коментираа грешката во Фотошоп, која ги насмеа сите.

Северина објави фотографија на која позира во бел мини фустан, со заводлив поглед кон камерата, пуштена коса и златни сандали со потпетици.
И сè ќе беше во ред, ако едната потпетица „необјасниво“ не исчезнеше од фотографијата.
Погледнете:

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Severina (@severina)

 

Latest News

Тамара Тодевски позитивна на koвид-19

Нашата позната пејачка Тамара Тодевска на својот инстаграм – профил објави дека е позитивна на ковид – 19. На објавата...

More Articles Like This