Ги смалила џиновските гради за да можат гледачите да ја гледаат во лице: Оваа водителка е вистинска атракција на Инстаграм

  • November 6, 2018
  • Коментари

Атрактивната новинарка која го покриваше преносот на Олимписките игри во Рио де Женеиро во 2016-та година ги изненади фановите со нејзината голема одлука.

Имено Ноти Јота која беше номинирана за најдобра спортска новинарка на Инстаграм има повеќе од милион фанови на која им откри дека некое време нема да биде пред малите екрани.

https://www.instagram.com/p/Bng4jVpDLuI/
-Мислам дека некои луѓе дури сега почнаа да ме гледаат во лице. Добро е чувството кога луѓето ќе ме гледаат во лице додека зборувам со нив, вели Нати која ги смалила своите гради.
https://www.instagram.com/p/Bnw8XIUjUNL/
https://www.instagram.com/p/Bb7OxfwB8is/

Како една од причините за смалување на своите гради ги навела болките во грбот од нивната тежина.

https://www.instagram.com/p/BkibinJhZvi/

https://www.instagram.com/p/Bny_St5Ds-1/

Претходно «
Следно »