ГОЛЕМА ПОБЕДНИЧКА ЗАБАВА НА ОК КИСЕЛА ВОДА

  • October 8, 2017

Kандидатот за градоначалник за Кисела Вода од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Јохан Тарчуловски на својот Фејсбук профил објави фото галерија од големата победничка забава на ОК Кисла Вода, како што напиша тој. Поддржувачи на Трчуловски како и лидерот на ВМРО – ДПМНЕ Никола Груевски беа дел од настанот.

Претходно «
Следно »