December 9, 2021, 11:37 am

Голема пoлициcka akциja во Арачиново

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Голема полициска акција е во тек во скопско Арачиново.

Повеќе инфромации во текот на вечерта.

Aksion i madh policor në HaraçinëPas pak video në Klan Macedonia Television

Posted by Furkan Saliu on Monday, December 7, 2020

Latest News

Нов Зеланд ги забрани цигарите за идните генерации

Лицата кои ќе бидат помлади до 14 години во 2027 година никогаш нема да можат да купат цигари во...

More Articles Like This