January 27, 2021, 1:30 am

Голема тpaгeдијa го пoтрece Гостивар – Маж пoчинaл дома, жената истиот ден во бoлницa

Поврзано

Јавна соба повторно активна со над 5000 членови: Масовно се објавуваат ekcплицитни фотографии од македонски девојки

Групата „Јавна соба“ на Телеграм повторно е активна. Експлицитни фотографии, профили од социјални мрежи, лични податоци, адреси и броеви...

Тврди дека е невин: Се огласи џудо-тренерот ocoмничен за злocтавување девојчиња

Преку вештачењето на мобилниот телефон на осомничениот 46-годишен тренер, ќе се бараат нови докази за злоделата кои му се...

Драма во Радовиш: Ги пријавиле соседите бидејќи имале гости

Полицијата во Радовиш поднесе кривична пријава против седум лица: М.Р.(41),В.А.(45), С.В.(44), Р.М.(31), А.Ѓ.(46), А.М.(47) и Д.А.(45)од село Ињево, поради...
- Advertisement -

Во СВР Тетово вчера попладне било пријавено дека во с.Добридол, гостиварско, во сопствениот дом починал М.М.(74) од с.Добридол.

Тој живеел со сопругата Е.М.(74), која истиот ден починала по приемот во гостиварската Општа болница „Ферид Мурад“.

-Увид на местотот на настанот извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Гостивар. По наредба на јавен обвинител, телата на починатите се пренесени во гостиварската Општа болница Гостивар за утврдување на причината за смртта, информираат од СВР Тетово.

Latest News

(Видео) Ekcплозијата го потрeсе Ријад

Експлозија го потресе главниот град на Саудиска Арабија Ријад во вторникот, три дена откако кралството пресретна и уништи проектил. Корисниците...

More Articles Like This