December 4, 2020, 11:40 am

Голема финансисkа добивка за неколку хороскопски знаци во текот на ноември

Поврзано

Дневен xopockoп за петок (4. декември 2020)

ОВЕН Работа: Ве очекува познанство со колега од вашето занимње. Остава силен впечаток да го повикате во својот тим. Љубов: Личност...

Близнаците ги зaгpижyвa лoшaтa финaнcиcкa cитyaциja, Paкoвитe ги oчeкyвa гoлeм paбoтeн ycпeх

ОВЕН Работа: Надредената личност е задоволна од вашето залагање. Ви доделува важна улога во новиот работен проект врзан за странци. Љубов:...

Финансиски пpилив за Овните, Paкoвитe зaдoвoлни oд paзвoјoт нa paбoтнaтa cитyaциja

ОВЕН Работа: Парите кои сте ги барале од банка, конечно, легнуваат на сметка. Прецизно планирате како да ги потрошите. Љубов: Уживате...
- Advertisement -

Астрологот Павел Глоба вели дека во месецот кој е пред нас дел од хороскопските знаци ќе почнат да се збогатуваат. Проблeмите со парите за нив ќе станат минато.

Бик

Претставниците на овој хороскопски знак ќе добијат добра понуда, која нема да ја одбијат. Новата работа ќе им донесе не само стабилен приход, туку и можност да акумулираат значителна сума за да купат дом или автомобил. Нивните колеги ќе станат добри пријатели кои ќе им помагаат во тешки моменти. Ноември конечно ќе им овозможи на Биковите да живеат како што заслужуваат, онаа за кое сонуваа многу, многу години.

Шкорпија

Астрологот советува да се сеќавате на вашите стари хоби, кои носат добар профит и среќа во сè. Еден стар бизнис ќе ви донесе добри пари и можност да купите нешто вредно и корисно. Астрологот ве советува да инвестирате мудро за да ги зголемите приходите.

Latest News

Ердоган: Убиството на иранскиот научник е насочено против мирот во регионот

Убиството на иранскиот научник за нуклеарна физика Мохсен Фахризадех е насочено против мирот во регионот, но оние кои имаат...

Британcкa функционepка мacoвно “тpoлана” и кpитикyвaнa зa договop со Maкедонија

Британската државна секретарка за меѓународна трговија Елизабер Трус стана мета на огромен број критики и шеги од нејзините сограѓани поради објавата на потпишан договор...

Денec e гoлем пpaзник: Boвeдeниe нa Пpecвeта Богopoдица

Православната црква на 4 декември одбележува еден од најголемите празници посветени на мајката Божја, Воведение на Пресвета Богородица. Овој ден во црквениот календар е обележан...

Aмepиканската apмиja извршила paција во седиштето на ЦИА во Фpaнкфурт за манипулација со избopите

Томас Мекинерни, пензиониран американски генерал со три sвезди, вели дека американските специјалци извршиле рација во објект на ЦИА во Франкфурт на Мајна. Тие имаат...

Голема експлозија во Белград

Eдно лице загина, а две се повредени во експлозија што се случи утрово на градилиштето во улицата Абердаре, пренесува РТС. Се претпоставува дека боцата...

More Articles Like This