November 29, 2020, 6:04 pm

„Господи, што стopи со своето teло?“ – Ана Николиќ Haпадната од следачите за нејзината тpaнcформација

Поврзано

(Видео) Иcчезна монолитот кој нeодамна беше откриен во пустина во Јута

Официјални лица на американската сојузна држава Јута објавија дека исчезна мистериозниот метален монолит што беше забележан минатата недела во...

Горан Пандев е маж на годината

Горан Пандев е официјално Маж на годината за 2020 година во избор на овогодинешното издание на официјалниот избор на...

Лила на кафе во Зоолошка во друштво на жирафите Того и Каспер: „Енергијата на животните не се споредува со ништо“

Лила Филиповска сончевото време викендов го искористила за кафе во Зоолошката градина во Скопје со најинтересното друштво – жирафите...
- Advertisement -

Пејачката Ана Николиќ се фотографираше пред познат хотел, а најголемо внимание привлекоа нејзините тенки нозе.

Мини фустанот дополнително ја истакна нејзината линија и иако носеше патики, воопшто не и недостасуваше женственост. Покрај тоа, таа прошета една од најпопуларните чанти оваа сезона, чија цена е околу 2.000 евра.

Кога добро ќе размислам мене овие маски ми се топ! Слобода – напиша таа во описот на нејзината фотографија.

Пејачката Ана Николиќ се фотографираше пред познат хотел, а најголемо внимание привлекоа нејзините тенки нозе.

Мини фустанот дополнително ја истакна нејзината линија и иако носеше патики, воопшто не и недостасуваше женственост. Покрај тоа, таа прошета една од најпопуларните чанти оваа сезона, чија цена е околу 2.000 евра.

Кога добро ќе размислам мене овие маски ми се топ! Слобода – напиша таа во описот на нејзината фотографија.

Како и секогаш, имаше негативни и позитивни коментари под фотографиите, од времето кога беше над 100 килограми, па и сега со помалку од 55.

„Подобро да не се разголуваш, да видиш како изгледаш“, „Од риба до анорексија“, „Господи, што стори со своето тело?“, Беа коментарите на хејтерите, додека имаше и такви кои ја фалеа.
„Ти си супер“, „Убава како и секогаш“, напишаа обожавателите на пејачката под фотографијата, која за само неколку часа собра близу 15.000 лајкови.

Latest News

Macakpирани над 110 цивили во напaд во североисточна Нигерија

Обединетите нации денеска соопштија дека најмалку 110 цивили се убиени викендов во „брутален“ напад во североистоична Нигерија, јави ДПА. -Вооружени...

Xаос во Мадрид, здравствените работници на улица поради пpoблемите во здравството

Во Мадрид денеска протестираа лекарите и медицинските сестри заради, како што наведоа,  намалувањето на медицинските услуги и затоа што властите ги оставија сами да...

Четворица пpeтeпaле 20 годишник на Партизанска

На 28.11.2020 во 15.45 часот во Полициската станица Центар, Ф.Н.(22) од Скопје пријавил дека околу 02.30 часот на бул.„Партизански одреди“ бил физички нападнат од...

Бoлниците преполни, досега xocпитализирани 1282 пациенти

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 813 пациенти позитивни и суспектни на корона...

Во Србија зapaзени 6.179 лица, пoчинaле рекордни 65

Во Србија во последните 24 часа се потврдени 6.179 нови случаи на заразени со коронавирус од вкупно 15.508 тестирани, а во истиот период од...

More Articles Like This