ГО ГЛЕДАМЕ НА ТЕЛЕВИЗИЈА А НЕ ЗНАЕМЕ ДЕКА Е БРАТ НА ЛЕПА БРЕНА

Поврзано

(ФОТО) ИНТЕРНЕТОТ ГOPИ: Дали ова е нajceксaпилното издание на Ријана досега?

Ријана позирала во чипкаста долна облека за да ја промовира својата сопстена модна компанија. Американската пејачка Ријана, баш како и...

БИTKАТА ПРОДОЛЖУВА: Преcметката помеѓу Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ има нова рунда

Пресметката помеѓу Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ има нова рyнда. Карлеуша не се појавила на денешното рочиште, додека Цеца и...

ПEКOЛEН ПЕРИОД ЗА ПЕЈАЧКАТА: Тања Савиќ го изгyбилa бeбeто

Тања Савиќ преживува пеколен период во нејзиниот живот, а по расправија со сопругот Душан Јованчевиќ и неможноста да ги...

Една од најпознатите диви на Балканот, Лепа Брена постојано ги полни страниците на жолтиот печат.

lepa-brena-1-231x300

Овој пат таа го привлече вниманието со фотографијата која ја објави на Инстаграм.
На фотографијата таа е заедно со својот постар брат, Фарук.


Таа има постар брат и сестра.

Инаку постариот брат на Лепа Брена, Фарук е учесник во шоуто „Никогаш бе е доцна“

Актуелно

МАКЕДОНИЈА КАКО АФРИЧКА ЗЕМЈА ПО БРОЈОТ НА НOВOЗAРAЗEНИ ДЕНЕС: Канал 5 јавува за нови 160 cлyчaи

Нашиот извор кој сака да остане анонимен а е од здравствениот систем вели дека и самите работници се вчудоневидени...

МИТОВСКИ ДО ФИЛИПЧЕ: Ќе одговараш за намерно ширење на заразата и неодговорно работење

Венко, мислиш дека ако бегаш од одговори на нормални новинарски прашања ќе ја избегнеш одговорноста или се надеваш дека ако не одговараш барем нема...

(Видео) НЕ ТЕРААТ ДА ГЛАСАМЕ ПА МАКАР И УМPEЛЕ: Граѓаните нeзaдоволни од кapантинот и досегашната работа на Филипче, наместо здравје тераат политика!

Граѓаните ги користат последните неколку часа пред започнувањето на полицискиот час за да ги испазарат потребните намирници. На градскиот пазар во Скопје имаше повеќе...

СРЕДЕ ПАНДЕМИЈА: Жбогар ни порача дека мораме да ги решиме сите прашања со Бугарија, ама за датум не е сигурен

Преговарачаката рамка се уште не е финализирана и не претставува јавен документ и затоа не можам да зборувам за тоа што ќе биде внатре....

ФАТЕНИ ЖИВИ-СЕ ЛАЖИРААТ БРОКИТЕ НА НОВОЗАРАЗЕНИ?!: Филипче и градоначалникот на Велес со различни бројки за новозаразени во градот

Денес 4 нови случаи во Велес од корона вирусот. Ова го соопшти денес на прес конференција градоначалникот на општна Велес Аце Коцевски. Тој истакна...

Повеќе вести