ГО ГЛЕДАМЕ НА ТЕЛЕВИЗИЈА А НЕ ЗНАЕМЕ ДЕКА Е БРАТ НА ЛЕПА БРЕНА

  • December 3, 2016

Една од најпознатите диви на Балканот, Лепа Брена постојано ги полни страниците на жолтиот печат.

lepa-brena-1-231x300

Овој пат таа го привлече вниманието со фотографијата која ја објави на Инстаграм.
На фотографијата таа е заедно со својот постар брат, Фарук.


Таа има постар брат и сестра.

Инаку постариот брат на Лепа Брена, Фарук е учесник во шоуто „Никогаш бе е доцна“

Претходно «
Следно »