ГО ОДЗЕМА ЗДИВОТ: Маријана Станојковска во бикини во најжешки пози

  • August 17, 2019
  • Коментари

Како што тоа секојдневно го прави, поготово сега додека ужива во Грција, Маријана Станојковска повторно позира во бикини за сите оние кои ја следат на друштвените мрежи, овој пат во најжешка варијанта.

Маријана повторно се пофали со фотографија на која позира во провокативна поза, овој пат се пожали дека нејзините нозе не можат да фатат боја.

Претходно «
Следно »