September 30, 2020, 7:22 pm

Градник од црна тантела и никогаш пожесток кадар од бујните гради на Лила (фото)

Поврзано

Урнебесно видео: Љубовникот преку тераса бега од сопругот

Како овој циркус изгледал на дело погледнете во видеото. На интернет кружи урнебесно видео од Москва во Русија на кое...

Цеца и Анастасија пристигнаа од Рим, ама ретко кој ги позна на аеродром: Пејачките влегоа во автомобил од 140.000 евра

Цеца Ражнатовиќ вчера на 29 септември заедно со својата ќерка Анастасија се врати во Србија, откако пееше на една...

(Видео) Тијана среде Драчево го распали ќумбето

Тијана Дапчевиќ (44) ужива во Драчево, од каде сподели видео со своите следбеници на Инстаграм каде прави ајвар со...
- Advertisement -

Како се ближи крајот на годината и почетокот на Новата, познатите македонски јавни личности, особено дамите, како по некое непишано правило почнаа да ги полнат своите профили со фотсосесии во свечено издание.

Но, за Лила ова не важи, бидејќи таа постојано има нов ангажман за фотосесија од многуте брендови кои ја ангажираат како лице од нивните кампањи.

Па така, деновиве Лила повторно беше активна со изработка на нова фотосесија, а од приложеното може да се види дека таа го изненсе својот сексапил и женственост најдобро што знае и умее.

Како што е ред, на своите следбеници им го покажа целиот процес на изработка, од кога ја подготвуваат со шминка и фризура, па се до крајното дело.

https://www.instagram.com/p/Bq3ALOCF901/?utm_source=ig_embed

А крајот секогаш го краси делото како во случајот каде Лила е во жесток кадар од кој нејзините гради се во прв план од црниот секси градник од тантела.

Извор:вистина.мк

Latest News

СДСМ не успеа да обезбеди мнозинство за да го изгласа предлогот за пет потпретседатели во Собранието

Дафина Стојаноска, Член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во телевизија 24 зборуваше за денешната собраниска расправа да...

(Фото) Протecт во знак на одбележување на годишнината од пpoпаднатиот рeферендум

Вечерва во Градскиот парк во Скопје се одржа мирен пpотест во знак на одбележување на две годишнината од пpопаднатиот референдум на кој под прашањето...

Албанија го одложи стартот на училишната година за ноември

Албанија го одложи почетокот на учебната година. Земјата го одложи стартот на училишната година за ноември. Оваа одлука е донесена откако бројот на зapазени од...

Централниот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ избра нов Генерален секретар на партијата

Денеска при заседавањето на Централниот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ по предлог на претседателот Христијан Мицкоски беше изгласан Ѓорѓија Сајкоски за нов Генерален секретар на партијата. Ѓорѓија...

Арнаудов: Државата моментално од страна на власта е пoниженa на секој можен начин

Ламбе Арнаудов од ВМРО-ДПМНЕ вечерва гостуваше во емисијата „Што не е јасно“ каде што посочи дека власта единствено што направи е yништување на здравствениот...

More Articles Like This