Градник од црна тантела и никогаш пожесток кадар од бујните гради на Лила (фото)

  • December 4, 2018

Како се ближи крајот на годината и почетокот на Новата, познатите македонски јавни личности, особено дамите, како по некое непишано правило почнаа да ги полнат своите профили со фотсосесии во свечено издание.

Но, за Лила ова не важи, бидејќи таа постојано има нов ангажман за фотосесија од многуте брендови кои ја ангажираат како лице од нивните кампањи.

Па така, деновиве Лила повторно беше активна со изработка на нова фотосесија, а од приложеното може да се види дека таа го изненсе својот сексапил и женственост најдобро што знае и умее.

Како што е ред, на своите следбеници им го покажа целиот процес на изработка, од кога ја подготвуваат со шминка и фризура, па се до крајното дело.

https://www.instagram.com/p/Bq3ALOCF901/?utm_source=ig_embed

А крајот секогаш го краси делото како во случајот каде Лила е во жесток кадар од кој нејзините гради се во прв план од црниот секси градник од тантела.

https://www.instagram.com/p/Bq5pChkF-mo/?utm_source=ig_embed

Извор:вистина.мк

Претходно «
Следно »