October 18, 2021, 5:53 pm

Граѓаните oд Бapдoвци yтpe ќe пpoтecтиpaaт пpeд Влaдa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Граѓаните од Бардовци утре излегуваат на протест против изградба на прифатен центар за странци.

Колоната ќе тргне во 17 часот од плоштадот во Бардовци и ќе се упати пред Влада.

Latest News

„Падна“ Гугл, корисниците од цел свет пријавуваат проблеми

Корисниците на интернет услугите на Гугл од целиот свет пријавуваат проблеми со функционирањето на „Гугл аналитика“, додека некои корисници...

More Articles Like This