December 4, 2021, 5:14 pm

ГРОМ: Хakepcки нaпaди врз Фејсбук пpoфилoт нa Стевчо Јакимовски

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Сакам да Ве известам дека во последниот период мојот профил на фејсбук каде што комуницирам со граѓаните е цел на континуирани хакерски напади на социјалните мрежи преку лажни кинески профили.

Ги замолувам политичките противници за коректен финиш на политичката кампања! – стои во соопштението на ГРОМ.

Latest News

Бајден за црвените линии на Путин: „Не признавам ничии црвени линии“

Американскиот претседател Џозеф Бајден изјави дека не ги прифаќа „црвените линии“ кои ги спомна рускиот претседател Владимир Путин во...

More Articles Like This