Груевски ќе гостува во Дневникот на Канал 5

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Актуелните политички случувања ќе бидат тема на разговор.

download

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски ќе гостува во Дневникиот на Канал 5 во 18:30 часот.

Актуелните политички случувања ќе бидат тема на разговор.

3 КОМЕНТАРИ

Latest News

Коронавирусот премина и на дивечот

– Научниците открија дека Ковид-19 од луѓето преминал на диви елени во некои делови на Соединетите Американски Држави. Тие...

More Articles Like This