ДАВИТКОВ PACПАЛИ НА ФЕЈСБУК ПО OTKAЗОТ: Антиќ ми рече, не се замapaј со „ОВИЕ“!

  • September 19, 2019
  • Коментари

Денес првиот човек на кошаркарската федерација Перо Антиќ објави дека на сегашниот селектор Јорданчо Давитков нема да му биде продолжен договорот.

Давитков набрзо после објавата на Антиќ се огласи преку неговиот Фејсбук профил.

Razmisluvav dali voopsto vredi da se pisuva nesto sega koga se oglasija posle 4 meseci ,no bidejki sekogas sum bil…

Gepostet von Jordanco Davitkov am Donnerstag, 19. September 2019

Претходно «
Следно »