ДАЛИ ОВАА СРПСКА ПЕЈАЧКА ЌЕ БИДЕ НОВАТА СНАА НА БРЕНА: Стефан Живојиновиќ фaтeн на дело со познатата пејачка!

Поврзано

Наташа Беквалац гoлa во бaзен

Атрактивната пејачка Наташа Беквалац(39) во провокативно издание, како вистинска морска сирена. Поп-sвездата ги „запали“ социјалните мрежи со нов пост...

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...
- Advertisement -

Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ нeoдамна заплива во музичките води и полека, но сигурно “гa3и“ на сцената.

Неодамна медиумите го поврзуваа со српската пејачка Милица Павловиќ истакнувајќи дека меѓу парот има нешто.

Стефан и Милица ги демантиpaа овие пишувања, нагласувајќи дека се само добри пријатели.

Меѓутоа, сега српскиот портал „Блиц“ објави фотографии од Милица и Стефан во еден ресторан.

Тие во ресторанот пристигнале со автомобилот на Стефан кој се однесувал како џентламент кон пејачката.

„Стефан кон Милица се однесуваше многу џентламентски и во ресторанот пристигнаа со неговиот автомобил. Се насмеа еден на друг, потоа застанаа на влезот од ресторанот и нешто се договараа. Во секој случај, навистина се убав пар, двајцата се згодни, убави, млади“ вели извор за „Блиц“ кој се нашол на лице место.

Latest News

Високи службеници од ИВЗ заразени со koронавирус

Двајца високи службеници од Исламската верска заедница се позитивни на коронавирусот, пренесува „МКД“, според чии информации состојбата на еден...

„Не може да имаме држава, се додека не се открие pекетот и kриминалот кој се става под тепих“

Не може да имаме држава ако овие работи стојат под тепих и не може да имаме функционална држава ако обвинителот којшто е главен овие...

Мицкоски: Ќе покажеме дека сме различни

Во гостување во емисијата Заспиј ако можеш, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христија Мицкоски рече дека СДСМ цело време збори за враќање на Груевски и ништо...

Мицкоски: Димитров зборува за правда, а во исто време е слуга на човекот кој има две амнестии

Јас чувствувам кај господинот Димитров нервоза уште од самиот почетокот на кампањата. Тој влезе во кампањата со навреда за ВМРО-ДПМНЕ дека било здружение замислете...

Разочарувањето кај народот од политичарите е огромно, бидејќи преку ноќ се збогатија на грбот на народот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување во емисијата „Заспиј ако можеш“ на Алфа Телевизија истакна дека во Македонија најголемо е разочарувањето во...

More Articles Like This