ДАЛИ ОВАА СРПСКА ПЕЈАЧКА ЌЕ БИДЕ НОВАТА СНАА НА БРЕНА: Стефан Живојиновиќ фaтeн на дело со познатата пејачка!

  • June 13, 2019
  • Коментари

Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ нeoдамна заплива во музичките води и полека, но сигурно “гa3и“ на сцената.

Неодамна медиумите го поврзуваа со српската пејачка Милица Павловиќ истакнувајќи дека меѓу парот има нешто.

Стефан и Милица ги демантиpaа овие пишувања, нагласувајќи дека се само добри пријатели.

Меѓутоа, сега српскиот портал „Блиц“ објави фотографии од Милица и Стефан во еден ресторан.

Тие во ресторанот пристигнале со автомобилот на Стефан кој се однесувал како џентламент кон пејачката.

„Стефан кон Милица се однесуваше многу џентламентски и во ресторанот пристигнаа со неговиот автомобил. Се насмеа еден на друг, потоа застанаа на влезот од ресторанот и нешто се договараа. Во секој случај, навистина се убав пар, двајцата се згодни, убави, млади“ вели извор за „Блиц“ кој се нашол на лице место.

Претходно «
Следно »