ДАРА БУБАМАРА ДОБИ ПОДАРОК ОД 150.000 ЕBРА: Дечкото и подари Мерцедес

  • October 12, 2019

За шест месеци во врска Дара Бубамара од момчето доби подарок од 150.000 евра

Cеkcапилната српска пејачка Дара Бубамара од неодамна е во врска со 15 години помладиот бизнисмен од Белгија Сашо Пешиќ.

Дара која е позната како голем вљубеник во брзи и скапи автомобили добила уште една „играчка“ во својот возен парк.

Провокативната пејачка од своето момче на подарок добила ни помалку ни повеќе „мерцедес сл 500 бенц“ кој чини околу 150.000 евра.

-Откако ја започнаа врската една од многуте работи кои ги поврзуваат е и љубовта кон спортски и скапи автомобили. Како им се ближи шестиот месец од врската Саша одлучил на својата сакана девојка да и купи автомобил кој е подобар од нејзиниот сегашен автомобил, изјавил извор за весникот „Ало“.

Претходно «