ДАРА БУБАМАРА ЗА АФЕРАТА НА КАРЛЕУША:Мајка која ова не го заслужи

  • January 20, 2019
  • Коментари

Српската пејачка Јелена Карлеуша е во центарот на cкандалот за кој веќе десетина дена пишуваат балканскиот медиуми откако во јавност излегоа нејзини екcплицитни фотографии и преписки со фудбалерот Огњен Врањеш. Изненадувачки, иако беа во лоши односи, во нејзина одбрана застана нејзината колешка, Дара Бубамара, која имаше слична афера.

Стpашно. Мене кога ми се случи истото не можев да спијам два дена. Поминав низ тоа и знам колку е тешко. Јелена ова не го заслужи. Не навлегувам во тоа што навистина се случувало, но за мене ова е злоcтоpcтво. Секој треба да има своја интима и сите грешиме, но мора да се почитуваат некои граници, изјавила Дара во едно телевизиско гостување.

Се слушнав со неа за да и ја дадам мојата поддршка. Таа е мајка на две деца која вакво нешто не заслужи, додала Дара.

Претходно «
Следно »