ДАРА БУБАМАРА ПРОВОЦИРА НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Пејачката објави фотографии гола во кревет

  • May 2, 2018

Дара Бубамара, која наголемо се подготвува за големиот концерт во Арена, објави провокативна фотографија на Инстаграм која предизвика вистинска гужва.

Имено, пејачката позираше гола во креветот, лежејќи на стомак, а своето тело го скри со сатенски прекривач.

„Развалување и кинење на 21. април во „Штарк“ арената! Секси мама ги наполни батериите“, напиша пејачката и доби мноштво коментари.

„Брутална“, „Секси“, „Убаво“, „Секси до болка“…се само некои од коментарите.

Претходно «
Следно »